Originální páska Brother TZe-MQL35 - bílá na šedé, šířka 12 mm

Páska Brother TZe-MQL35 bílá na šedé- šířka 12 mm. Páska je dlouhá 5 m. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají na krytu kazety s páskou logo TZ nebo TZe.

šířka 12 mm, délka 5 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistěte trvanlivé a snadno čitelné výsledky

Detaily produktu

TZeMQL35_main

Key features

  • šířka 12 mm, délka 5 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistěte trvanlivé a snadno čitelné výsledky

Popis

Laminovaná páska Brother TZe-MQL35 v bílé barvě na šedém podkladu je kompatibilní s celou řadou našich tiskáren P-touch a je ideální pro všechny vaše obecné potřeby v oblasti značení, ať už v kanceláři, na pracovišti nebo doma.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tyto originální samolepicí laminované štítky byly vyvinuty tak, aby odolávaly extrémním teplotám, chemikáliím, oděru, slunečnímu záření a ponoření do vody, takže jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Tato páska bílá na šedé TZe-MQL35 byla společností Brother důkladně testována, aby byla co nejodolnější a nejspolehlivější.

Laminovaná páska Brother TZe-MQL35 bílá na šedé je ideální pro všechny vaše obecné potřeby v oblasti značení, ať už v kanceláři, na pracovišti nebo doma, a je kompatibilní s celou řadou našich tiskáren P-touch. Kazety s páskami TZe se snadno a rychle instalují a dodávají se v různých šířkách štítků, barvách a materiálech - vaše zařízení P-touch tak splní všechny vaše potřeby v oblasti štítkování.

Zpět na začátek