Originální kazeta s páskou Brother TZe-MPPH31 - černý tisk na růžových srdíčkách,  šířka12 mm

Kazeta s páskou Brother TZe-MPPH31 - šířka 12 mm

Šířka 12 mm, délka 4 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí zřetelné a trvanlivé výtisky

Detaily produktu

TZeMPPH31_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 4 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí zřetelné a trvanlivé výtisky

Popis

Projevte svými štítky lásku s touto originální páskou TZe-MPPH31. Růžový vzorek srdce je zábavným doplňkem osobních výrobků, kartiček a dárků. Protože je povrch pásky laminovaný, můžete si být jisti, že vaše štítky budou dobře chráněny před poškozením. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch s logem TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Laminovaná páska TZe-MPPH31 byla společností Brother důsledně testována s důrazem na co nejvyšší odolnost a spolehlivost.

Tato páska je skvělým prostředkem, jak ukázat svou péči při značení souborů a složek štítky v domácí kanceláři, nebo při tvorbě jedinečných řemeslných výrobků s dětmi, či při identifikaci zásobníků jídel v kuchyni.

Univerzální laminovaná páska TZe-MPPH31, složená z několika vrstev, umožňuje vytvářet štítky, které zůstávají stále jasné a čitelné jako v době jejich nalepení.

Volbou originální pásky Brother TZe-MPPH31 zajistíte, že vaše zařízení bude nadále pracovat co nejlépe a poskytne vám štítky, které budou jasné, čitelné a navržené pro dlouhou životnost.

Zpět na začátek