Originální kazeta s páskou Brother TZe-FX261 - černý tisk na bílé, šířka 36 mm

Páska Brother TZe-FX261 - černý tisk na bílém podkladu - šířka 36 mm

831,00 Kč včetně DPH

687,00 Kč bez DPH

Šířka 36 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Detaily produktu

TZeFX261_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 36 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Popis

Ideální pro vytváření identifikačních štítků pro kabely, vodiče, PVC trubky nebo jakéhokoliv jiné válcovité tvary. Speciální lepidlo pásky Brother TZe-FX261 s černým tiskem na bílém podkladu zajišťuje, že vaše důležité štítky budou mít dlouhou životnost. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Primárně určeno pro použití pro identifikaci vodičů a drátových nebo optických kabelů. TZe-FX261 páska o šířce 36 mm byla důkladně testována firmou Brother pro rychlý a efektivní tisk identifikačních štítků.

Vyrobeno se speciálním lepidlem, které umožňuje snadné přilepení štítků na kabely, hadice z PVC nebo libovolný jiný válcový profil. Brother TZe-FX261 s černým tiskem na bílém podkladu je také vhodná pro použití na jiných plochách s malým poloměrem, jako jsou izolace vodičů a hadičky. Váš štítek může být buď několikrát obalen kolem kabelu, nebo připevněn k sobě ve stylu praporku.

Laminované štítky z našich kazet kompatibilních se širokou škálou tiskáren Brother P-touch byly vyvinuty pro dlouhou životnost a odolnost proti extrémním teplotám, slunečnímu záření, působení vody a chemikálií a proti oděru.

Zpět na začátek