Originální kazeta s páskou Brother TZe-FX251 - černý tisk na bílé, šířka 24 mm

Páska Brother TZe-FX251 - černý tisk na bílém podkladu - šířka 24 mm

647,00 Kč včetně DPH

535,00 Kč bez DPH

Šířka 24 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Detaily produktu

TZeFX251_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 24 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Popis

Ideální pro vytváření identifikačních štítků pro kabely, vodiče, PVC trubky nebo jakéhokoliv jiné válcovité tvary. Speciální lepidlo pásky Brother TZe-FX251 s černým tiskem na bílém podkladu zajišťuje, že vaše důležité štítky budou mít dlouhou životnost. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Více o tomto produktu ...

Primarily designed for the use in the identification of cables and fibre, this 24mm TZe-FX251 labelling tape has been rigorously tested by Brother to ensure you can print ID labels quickly and efficiently. 

Developed with a special adhesive that allows labels to be easily applied to cable, PVC tubing or anything else cylinder-shaped, the Brother TZe-FX251 black on white labelling tape is also suitable for use on other tightly curved surfaces such as pipes and conduits. Your label can either be wrapped repeatedly around the cable, or stuck to itself in the style of a flag.

Compatible with a wide range of our P-touch printers, our replacement laminated labels have been developed to last, and are able to withstand extremes of temperature, sunlight, water, chemicals and abrasion.

 
Zpět na začátek