Originální kazeta se zažehlovací páskou Brother TZe-FA3 - modrý tisk na bílé, šířka 12 mm

Zažehlovací páska Brother TZe-FA3 - modrý tisk na bílém podkladu - šířka 12 mm

456,00 Kč včetně DPH

377,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 3 m

Zažehlovací páska

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Detaily produktu

TZeFA3_main

Jednoduše čitelné výtisky

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 3 m
  • Zažehlovací páska
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Jednoduše čitelné výtisky

Popis

Starejte se o oblečení vašeho dítěte mnohem jednodušeji označením pomocí této praktické 12 mm TZe-FA3 zažehlovací pásky. Jako originální výrobek Brother je k dispozici páska TZe-FA3, ze které zažehlený štítek na oděv vydrží opakované praní - modrý tisk bílém podkladu umožňuje snadnou čitelnost textu. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které obsahují logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato zažehlovací páska s modrým tiskem na bílém podkladu je Vhodná pro označení bavlněných oděvů. Společností Brother byla pečlivě testována na životnost při opakovaném praní.

Obsahuje speciální lepidlo, které teplem roztaje. Štítek z pásky TZe-FA3 se snadno aplikuje na oděv vašich dětí - stačí vytisknout požadovaný text, položit štítek na bavlněný povrch, položit na štítek kus látky a rozehřátou žehličkou štítek fixovat na oděv.

Výběrem pásky Brother TZe-FA3 zajistíte, že vaše zařízení bude nadále spolehlivě pracovat a poskytne vám výtisky, které budou dobře čitelné s garancí dlouhé životnosti.

Zpět na začátek