Originální kazeta s páskou Brother TZe-C31 - černý tisk na fluorescenční žluté, šířka 12 mm

Páska Brother TZe-C31 - černý tisk na fluorescenčním žluté - šířka 12 mm

500,00 Kč včetně DPH

413,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 5 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Detaily produktu

TZeC31_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 5 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Popis

Originální kazeta Brother TZe-C31 s černým tiskem na fluorescenčním žlutém podkladu je perfektní pro vytváření štítků, které zaujmou pozornost na důležité informace, jako je tvorba výstražných značek nebo kategorizace speciálních zařízení. Pomocí TZe-C31 můžete rychle zjistit důležité informace pro jakoukoliv mimořádnou situaci. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato fluorescenční, vysoce viditelná páska je ideální pro uvádění důležitých informací, tvorby značení pro upozornění na nebezpečí, nebo pro sdělení, kde lze nalézt speciální vybavení a pokyny pro nouzovou situaci.

Kazeta s páskou TZe-C31 o šířce 12 mm byla důsledně testována společností Brother pro co nevyšší odolnost a spolehlivost.

Použití pásky Brother TZe-C31 s černým tiskem na fluorescenčním žlutém podkladu zajišťuje díky patentované laminované technologii odolnost textu štítku proti vyblednutí, extrémním teplotám, působení vody, slunečního záření a odolnost proti oděru.

Výběrem originální kazety s páskou Brother TZe-C31 zajistíte, že vaše tiskárna P-touch bude nadále spolehlivě pracovat a poskytne vám výtisky, které budou dobře čitelné s garancí dlouhé životnosti.

 
Zpět na začátek