Originální kazeta s páskou Brother TZe-B31 - černý tisk na fluorescenční oranžové, šířka 12 mm

Páska Brother TZe-B31 - černý tisk na fluorescenčním oranžové - šířka 12 mm

500,00 Kč včetně DPH

413,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 5 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Detaily produktu

TZeB31_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 5 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Popis

Originální kazeta Brother TZe-B31 s černým tiskem na fluorescenčním oranžovém podkladu je perfektní pro vytváření štítků, které zaujmou pozornost na důležité informace, jako je tvorba výstražných značek nebo kategorizace speciálních zařízení. Pomocí TZe-B31 můžete rychle zjistit důležité informace pro jakoukoliv mimořádnou situaci. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato fluorescenční, vysoce viditelná páska je ideální pro uvádění důležitých informací, tvorby značení pro upozornění na nebezpečí, nebo pro sdělení, kde lze nalézt speciální vybavení a pokyny pro nouzovou situaci.

Kazeta s páskou TZe-B31 o šířce 12 mm byla důsledně testována společností Brother pro co nevyšší odolnost a spolehlivost.

Použití pásky Brother TZe-B31 s černým tiskem na fluorescenčním oranžovém podkladu zajišťuje díky patentované laminované technologii odolnost textu štítku proti vyblednutí, extrémním teplotám, působení vody, slunečního záření a odolnost proti oděru.

Výběrem originální kazety s páskou Brother TZe-B31 zajistíte, že vaše tiskárna P-touch bude nadále spolehlivě pracovat a poskytne vám výtisky, které budou dobře čitelné s garancí dlouhé životnosti.

Zpět na začátek