Originální pásková kazeta pro tisk štítků Brother TX551 – černý tisk na modrém podkladu, šířka 24 mm

Páska Brother TX551 pro tisk štítků, černý tisk na modrém podkladu – šířka 24 mm

1 224,00 Kč včetně DPH

1 011,00 Kč bez DPH

Šířka 24 mm, délka 15m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Vytvářejte odolné, snadno čitelné štítky

Detaily produktu

TX551_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 24 mm, délka 15m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Vytvářejte odolné, snadno čitelné štítky

Popis

Tato všestranná páska pro tisk štítků byla vyvinuta tak, aby odolala extrémním teplotám a prostředím. Tiskněte štítky, které vydrží. Štítky s černým textem na modrém lesklém podkladu lze použít kdekoli – v domácnosti, kanceláři i jinde.


Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato originální pásková kazeta Brother TX551 je zárukou tisku odolných štítků. Univerzální pásky TX551 jsou tvořeny několika vrstvami, které odolají všem teplotám a situacím. Text tak bude vždy stejně ostrý a čitelný jako v den umístění štítku.

Páska TX551 je odolná vůči UV záření a vodě. Přečká působení chemických látek, oděr, účinky slunečního světla i ponoření do vody.  

Vytištěné štítky jsou ideální k označování polic, pořadačů a kartoték, úložných krabic či kabeláže – v kanceláři, dílně nebo domácnosti. Samolepicí laminovaná páska TX551 pro tisk štítků je vhodná k použití v interiéru i exteriéru. Byla podrobena rozsáhlým testům, aby byla zajištěna její odolnost na libovolném místě.

Páska TX551 je kompatibilní se sortimentem našich tiskáren štítků P-touch a nabízí kvalitu a všestrannost, které přijdou vhod takřka při jakémkoli způsobu použití štítků.


Zpět na začátek