Originální pásková kazeta pro tisk štítků Brother TX335 – bílý tisk na černém podkladu, šířka 12 mm

Páska Brother TX335 pro tisk štítků, bílý tisk na černém podkladu – šířka 12 mm

1 050,00 Kč včetně DPH

868,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 15 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Vytvářejte odolné, snadno čitelné štítky

Detaily produktu

TX335_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 15 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Vytvářejte odolné, snadno čitelné štítky

Popis

Tato všestranná páska pro tisk štítků byla vyvinuta tak, aby odolala extrémním teplotám a prostředím. Tiskněte štítky, které vydrží. Štítky s bílým textem na černém lesklém podkladu lze použít kdekoli – v domácnosti, kanceláři i jinde.


Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato originální pásková kazeta Brother TX335 je zárukou tisku odolných štítků. Univerzální pásky TX335 jsou tvořeny několika vrstvami, které odolají všem teplotám a situacím. Text tak bude vždy stejně ostrý a čitelný jako v den umístění štítku.

Páska TX335 je odolná vůči UV záření a vodě. Přečká působení chemických látek, oděr, účinky slunečního světla i ponoření do vody.  

Vytištěné štítky jsou ideální k označování polic, pořadačů a kartoték, úložných krabic či kabeláže – v kanceláři, dílně nebo domácnosti. Samolepicí laminovaná páska TX335 pro tisk štítků je vhodná k použití v interiéru i exteriéru. Byla podrobena rozsáhlým testům, aby byla zajištěna její odolnost na libovolném místě.

Páska TX335 je kompatibilní se sortimentem našich tiskáren štítků P-touch a nabízí kvalitu a všestrannost, které přijdou vhod takřka při jakémkoli způsobu použití štítků.


Zpět na začátek