Originální kazeta s páskou pro výrobu šablon STe-161 - černá,  šířka 36 mm

Páska pro výrobu šablon Brother STe-161 - šířka 36 mm

648,00 Kč včetně DPH

536,00 Kč bez DPH

Šířka 36 mm, délka 3 m

Pro přímé značení dílů

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Detaily produktu

STE161_main

Garance trvanlivosti, snadná čitelnost štítků

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 36 mm, délka 3 m
  • Pro přímé značení dílů
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Garance trvanlivosti, snadná čitelnost štítků

Popis

Originální páska pro výrobu šablon STe-161, navržená pro použití v tiskárnách štítků Brother P-touch, má tepelně citlivou vrstvu k maskování speciálních kapalin pro přímé značení dílů. Tato páska bez lepící vrstvy umožňuje rychle vytvářet šablony v různých délkách podle vašich potřeb. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo TZ nebo TZe na krytu kazety s páskou.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Originální páska pro výrobu šablon Brother STe-161 je speciálně navržena k tvorbě užitečných šablon pro snadno čitelné a spolehlivé značení.

S vrstvou citlivou na teplo, která maskuje leptání chemikálií, nebo speciální tekutiny pro přímé značení dílů, vám páska STe-161 umožní vytvářet uživatelské šablony pro použití k označení komponentů a dílů. Pro trvalé značení zadejte individuální kódy, čísla dílů nebo loga.

Tato originální páska Brother, kompatibilní s řadou našich tiskáren P-touch, je součástí systému značení důležitých dílů pro splnění požadavků na bezpečnost a právní předpisy. Svou práci uděláte jednoduše a efektivně.

Zpět na začátek