Originální páska pro tisk štítků Brother MK231BZ – černý tisk na bílém podkladu, šířka 12 mm

Plastová páska Brother MK231BZ pro tisk štítků, černý tisk na bílém podkladu – šířka 12 mm - Délka pásky 8 m - Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají kryt páskové kazety označen logem M

290,00 Kč včetně DPH

240,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistěte snadno čitelné výtisky

Detaily produktu

MK231BZ_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistěte snadno čitelné výtisky

Popis

Používejte v tiskárně P-touch tuto originální pásku MK231BZ a vytvářejte velmi kvalitní štítky – během okamžiku. Ať již chcete uspořádat fotoalba, CD, složky nebo pořadače, plastová páska MK231BZ od firmy Brother přijde vždy vhod.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Díky pásce MK231BZ můžete snadno vytvářet velmi kvalitní štítky, pro které najdete v domácnosti široké uplatnění. Páska je uložena v malé, kompaktní kazetě a je k dispozici v různých barvách a šířkách. Při tisku na pásku je použita technologie přímého termotisku (přesně tak, žádný inkoust).

Tato plastová páska MK231BZ pro tisk štítků s černým textem na bílém podkladu je kompatibilní se všemi tiskárnami štítků P-touch, které mají kryt kazety označen logem M. Jedná se o skvělého pomocníka při organizaci, který využijete při označování různých předmětů štítky, od složek a pořadačů po zásuvky a kontejnery.

Společnost Brother pásku MK231BZ důkladně testovala, aby byla zajištěna její maximální spolehlivost. Tento všestranný výrobek je zárukou velmi kvalitního tisku snadno čitelných štítků s ostrým písmem.

Zpět na začátek