Originální kazeta s tepelně smršťovací trubičkou Brother HSe-241 - černý tisk na bílé, šířka 17,7 mm

Tepelně smršťovací trubička Brother HSe-241 - černý tisk na bílé - šířka 17,7 mm

747,00 Kč včetně DPH 617,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod

Originální tepelně smršťovací trubička Brother HSe-241 o šířce 17.7 mm je určena speciálně pro trvalé značení a identifikaci kabelů a vodičů. Při smršťovacím poměru 2:1 se doporučuje použití HSe-241 s černým tiskem na bílém podkladu pro kabely o průměru od 5,4 mm do 10,6 mm. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají logo HS nebo HSe na krytu kazety s páskou.

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 17,7 mm, délka 1,5 m
  • Identifikační trubička pro smrštění na kabelu při zahřátí
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Garance trvanlivosti, snadná čitelnost

Přehled

Kazeta s 17,7 mm širokou tepelně smršťovací trubičkou HSe-241 s černým tiskem na bílém podkladu byla speciálně navržena pro značení a identifikaci drátových a optických kabelů s vnějším průměrem 5,4 mm až 10,6 mm.

Když je trubička s uživatelským potiskem navlečena na kabel a zahřívaná tepelnou pistolí, smršťuje se pevně kolem kabelu. Nepoužívá se žádné lepidlo pro fixaci trubičky na kabel v rámci prevence proti jejímu uvolnění v teplém prostředí.

Originální kazeta s tepelně smršťovací trubičkou Brother HSe-241, kompatibilní s řadou našich tiskáren P-touch, je nezbytnou součástí každé sady nástrojů pro elektrikáře a nabízí jednoduchou a efektivní tvorbu značení pro splnění identifikačních a bezpečnostních požadavků.

Kompatibilní s