Originální štítek Brother HGe-M951V5 - černá na stříbrné, 24 mm šířka

Brother HGe-M951V5 - černá na stříbrné, 24 mm šířka. Výhodné balení 5 pásek. Pásky jsou dlouhé 8 m.

3 113,00 Kč včetně DPH

2 573,00 Kč bez DPH

24 mm šířka, 8m délka

Vysoce kvalitní originální štítky Brother

Jasné a trvanlivé výsledky

Detaily produktu

HGEM951V5_main

Klíčové vlastnosti

  • 24 mm šířka, 8m délka
  • Vysoce kvalitní originální štítky Brother
  • Jasné a trvanlivé výsledky

Popis

Vysoce kvalitní štítky značky Brother HGe-M951V5 nabízí vysoce kvalitní rozlišení i vysokorychlostní tisk. Perfektní nástroj pro průmyslová odvětví, která potřebují co nejrychleji tisknout velké množství štítků.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Páska HGe-M951V5, černá na matně stříbrné, navržená se stejnými vlastnostmi jako standardní laminovaná páska TZ, byla přísně testována společností Brother, pro nejlepší trvanlivost a spolehlivost.

Speciálně navržená tak, aby nabízela jak vysoce kvalitní rozlišení, tak vysokorychlostní tisk, je dokonalým nástrojem pro průmyslová odvětví, která potřebují rychle tisknout velké množství.

Tyto samolaminovací štítky byly vyvinuty tak, aby vydržely extrémní teploty a jsou odolné vůči chemikáliím, oděru, slunečnímu záření a ponoření do vody, díky čemuž jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Výběrem originální etiketovací pásky Brother HGe-M951V5 zajistíte, že vaše zařízení bude i nadále fungovat co nejlépe a poskytne vám výsledky, které jsou jasné, čitelné a navržené tak, aby vydržely.

Zpět na začátek