Originální odpadní tonerová jednotka Brother WT800CL

Odpadní tonerová jednotka Brother WT800CL. Pracovní cyklus 100000 stran.

Pracovní cyklus 100000 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798.

Vysoce kvalitní originální spotřební materiál Brother

Udržuje vaši laserovou tiskárnu v nejlepším výkonu

Detaily produktu

Čelní pohled na odpadní nádobku WT800CL

Vyvinul je stejný tým inženýrů, který vyrobil vaši tiskárnu Brother; to znamená, že jsou navrženy tak, aby spolupracovaly 

Klíčové vlastnosti

  • Pracovní cyklus 100000 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798.
  • Vysoce kvalitní originální spotřební materiál Brother
  • Udržuje vaši laserovou tiskárnu v nejlepším výkonu
  • Vyvinul je stejný tým inženýrů, který vyrobil vaši tiskárnu Brother; to znamená, že jsou navrženy tak, aby spolupracovaly 

Popis

Udržujte svou kancelářskou laserovou tiskárnu tak, jak má, a zajistěte, aby vaše výtisky zůstaly v nejlepší možné kvalitě s touto originální odpadní jednotkou Brother WT800CL.

Model WT800CL se snadno instaluje, je spolehlivý a má dlouhou životnost. Naše odpadní tonerové jednotky jsou kompatibilní s řadou tiskáren a pomáhají vám pokračovat v tisku. 

Nepoužívejte odpadní tonerovou jednotku opakovaně. Po výzvě tiskárny vyměňte odpadní tonerovou jednotku za originální zásobu Brother WT800CL, abyste zachovali funkčnost tisku opuštěním stávající pásové jednotky tiskárna nad doporučený počet výtisků přestane fungovat.

Více o tomto produktu ...

 
Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Ujistěte se, že vaše tiskárna Brother i nadále poskytuje výjimečné výsledky, které očekáváte, výběrem odpadní tonerové jednotky WT800CL. Ačkoli jsou k dispozici levnější alternativy, pouze originální odpadní tonerová jednotka WT800CL zaručuje, že váš stroj bude i nadále pracovat tak rychle a efektivně, jak by měl.

 
 
Zaručeno pro práci

Zaručená funkčnost

Nezapomeňte, že použití spotřebního materiálu Brother je jediný způsob, jak zajistit, aby tiskárna pokračovala v práci v nejlepším stavu. Objednejte si ještě odpadní jednotku WT800CL od společnosti Brother - je navržena tak, aby vaše tiskárna Brother fungovala co nejlépe a poskytovala vám dlouhodobě lepší hodnotu.

Podpora na vaší straně

Podpora „na vaší straně“

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a recyklace

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologický způsob likvidace značkových produktů Brother po skončení jejich životnosti. 

 

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek