Originální tonerová kazeta Brother TN821XXLBK s vysokou výtěžností – černá

Černá tonerová kazeta Brother TN821XXLBK. Potiskne 15000 stran.

Vytiskne až 15,000 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798

Vysoce kvalitní originální černá tonerová kazeta s vysokou výtěžností Brother TN821XXLBK

Originální tonerové kazety Brother jsou pečlivě testovány, aby pokaždé zajistily perfektní výtisk a úsporu času a peněz

Detaily produktu

Čelní pohled na toner TN821XXLBK

Použití originální laserové tonerové kazety Brother TN821XXLBK s vysokou výtěžností chrání vaši záruku na tiskárnu

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 15,000 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798
  • Vysoce kvalitní originální černá tonerová kazeta s vysokou výtěžností Brother TN821XXLBK
  • Originální tonerové kazety Brother jsou pečlivě testovány, aby pokaždé zajistily perfektní výtisk a úsporu času a peněz
  • Použití originální laserové tonerové kazety Brother TN821XXLBK s vysokou výtěžností chrání vaši záruku na tiskárnu

Popis

Tato originální náhradní tonerová kazeta TN821XXLBK s vysokou výtěžností je konstruována tak, aby opakovaně produkovala ostré a čisté výtisky.  

Naše kazety jsou kompatibilní s řadou tiskáren a pomohou vám vytvářet dlouhotrvající dokumenty, které se vlivem času nerozmažou ani nevyblednou. 

Společnost Brother zohledňuje dopad tonerových kazet na životní prostředí a snižuje množství vyprodukovaného odpadu. Všechny naše hardwarové a tonerové kazety jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. 
 
Originální laserové tonerové kazety Brother TN821XXLBK stojí za to. 

Více o tomto produktu ...

 
Vyšší objem tisku

Vyšší úspory při tisku

Kazety s vysokou výtěžností obsahují více toneru pro vyšší výtěžnost a nižší náklady na stránku. Pro ty, kteří potřebují velký objem tisku, šetří čas snížením četnosti výměny kazet.

Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Působivé barvy jsou tvořeny pomocí technologie Brother’Color Rich Innobella ‘’ , která dodává vašim fotografiím vysokou úroveň živosti. Inkoust Brother Innonella obsahuje pečlivě vybrané látky, které zabraňují ucpání tiskové hlavy a zajišťují plynulý provoz tiskárny. Tím je zajištěna spolehlivost a odolnost tiskárny Brother.

Zaručeno pro práci

Zaručeně funguje

Inkoustové kazety Brother jsou navrženy stejně jako celý tiskový systém s ohledem na tisková zařízení Brother, aby poskytovaly vynikající kvalitu. Originální spotřební materiál Brother představuje nejlepší způsob, jak chránit vaše zařízení a zajistit optimální výkon, který zaručí bezproblémový chod tiskárny a dlouhodobě šetří peníze.

Testovaný výkon

Testovaný výkon

Inkoust a papír Brother Innobella jsou odolné proti vyblednutí světlem nebo ozónem, což zaručuje, že výtisky po delší době nevyblednou. Získejte skutečně profesionální vzhled výtisků s originálními inkoustovými kazetami Brother.

Podpora na vaší straně

Podpora ‘na vaší straně’

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a recyklace

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologicky odpovědný způsob likvidace produktů Brother na konci své životnosti. 

 
laser originální

Kontrola pravosti spotřebního materiálu

Holografický bezpečnostní štítek naleznete na originálních tonerových kazetách Brother. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla s 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek