Originální tonerová kazeta Brother TN-6300 s vysokou výtěžností – černá

Černá tonerová kazeta Brother TN-6300. Vytiskne 3000 stran.

2 770,00 Kč včetně DPH

2 289,00 Kč bez DPH

Vytiskne 3 000 stran v souladu s ISO/IEC19752

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Předchází plýtvání a šetří vám papír, čas a peníze.

Detaily produktu

TN6300

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 3 000 stran v souladu s ISO/IEC19752
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Předchází plýtvání a šetří vám papír, čas a peníze.

Popis

Protože se jedná o standardní barvu mnoha tiskových úloh, možná zjistíte, že budete muset černou kazetu doplňovat častěji. Tato originální tonerová kazeta Brother TN-6300 s vysokou výtěžností je schopna vytisknout až 3 000 stran a dosáhnout vynikajících výsledků od první do poslední vytištěné stránky.

Více o tomto produktu ...

Výběrem tonerové kazety TN-6300 zajistíte, že vaše tiskárna Brother bude i nadále poskytovat výjimečné výsledky, na které jste zvyklí. Navržen tak, aby vydržel mnohem déle než standardní kazeta, tento toner vysoké kapacity poskytuje větší výtěžnost bez jakékoli ztráty kvality.

I když mohou být k dispozici levnější alternativy náhradních kazet na jiných online platformách, pouze originální toner TN-6300 zaručuje, že vaše zařízení bude nadále fungovat tak rychle a efektivně, jak by mělo.

Pamatujte, že používání kazet Brother je jediný způsob, jak zajistit, že vaše tiskárna bude i nadále fungovat co nejlépe a že veškerá záruka, kterou máte, zůstane v platnosti.

Objednejte si proto tonerovou kazetu TN-6300 v černé barvě od společnosti Brother ještě dnes, abyste si zajistili, že časem získáte lepší hodnotu za peníze.

Recycling

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek