Originální vysokokapacitní tonerová kazeta TN-326BK - černá

Černá tonerová kazeta Brother TN-326BK. Kapacita 4 000 stran .

2 234,00 Kč včetně DPH 1 846,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod

Volbou této originální tonerové kazety TN-326BK zajistíte, že vaše tiskárna bude kvalitně tisknout vaše dokumenty. Černá kazeta TN-326BK s vysokou výtěžností má vyšší kapacitu než standardní kazeta a přináší stejné vynikající výsledky.

Klíčové vlastnosti

  • 4 000 stran výtisků podle ISO/IEC19798
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Předchází plýtvání s papírem, časem a penězi

Přehled

Další tonery

Když je potřeba vyměnit toner, můžete se spolehnout na tonerovou kazetu Brother TN-326BK. Zajistíte, že vaše tiskárna zůstane v dokonalém provozním stavu a vaše výtisky budou vždy dokonalé.

Může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál. Mějte ale na paměti, že náplně a jiné levné tiskové / tonerové kazety mohou nejen ovlivnit kvalitu vašich tisků, ale způsobit i rozsáhlé poškození tiskárny se současnou ztrátou záruky. 

Originální černá tonerová kazeta TN-326BK pomáhá udržovat váš přístroj v dobrém stavu, čímž vám v dlouhodobém horizontu přinese úsporu nákladů a stálou kvalitu vašich výtisků.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Další informace a informace o tom, jak můžeme všichni spolupracovat na zlepšení životního prostředí, naleznete na adrese Brother Earth.