Originální tonerová kazeta Brother TN-325BK - černá

Originální vysokokapacitní tonerová kazeta Brother TN-325BK černá. Vytiskne 4 000 stran.

2 199,00 Kč včetně DPH

1 818,00 Kč bez DPH

Vytiskne až 4 000 stran v souladu s ISO/IEC19798

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

TN325BK

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 4 000 stran v souladu s ISO/IEC19798
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Brother originální tonerová kazeta TN-325BK v černé barvě, je navržená tak, aby spolupracovala s vaší tiskárnou Brother, co nejlépe, ušetřila vám peníze a současně zajistila tisk kvalitních černobílých dokumentů.

Více o tomto produktu ...

Další tonery

Vysoce výkonná kazeta TN-325BK vydrží déle než standardní kazeta. Tato originální tonerová kazeta TN-325BK zajišťuje, že tiskárna bude i nadále běžet bez závad, čímž vám poskytne dlouhodobější kvalitní tisk, na který se můžete spolehnout.

Originální tonerová kazeta Brother TN-325BK s vysokou výtěžností poskytuje vynikající kvalitu tisku a velké úspory, a to i při velkém zatížení. Všechny výměnné kazety Brother - včetně této tonerové kazety TN-325BK v černé barvě - jsou důkladně testovány, aby zajistily zákazníkům co nejspolehlivější řešení.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek