Originální tonerová kazeta Brother TN245Y – žlutá 

Žlutá tonerová kazeta Brother TN245Y. Potiskne 2200 stran. 

3 102,00 Kč včetně DPH

2 564,00 Kč bez DPH

Vytiskne 2200 stran na základě normy ISO/IEC 19798

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

TN245Y_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 2200 stran na základě normy ISO/IEC 19798
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Tato originální žlutá tonerová kazeta Brother TN245Y je zárukou, že vaše dokumenty budou vždy vytištěny ve špičkové profesionální kvalitě. Kazeta TN245Y je kompatibilní s portfoliem našich tiskáren. K dispozici je také varianta s purpurovou a azurovou barvou.

Více o tomto produktu ...

Všechny kazety Brother – včetně této žluté tonerové kazety TN245Y – jsou důkladně testovány, aby byla zajištěna jejich maximální spolehlivost.

I když jsou levné neznačkové nebo repasované tonery široce dostupné, nejsou s vaší tiskárnou Brother kompatibilní. Při jejich použití se mohou vyskytnout problémy s kvalitou tisku i s činností tiskárny – a vyřešení těchto problémů může být někdy nákladné.

Díky originální tonerové kazetě TN245Y bude vaše tiskárna pracovat tak, jak má. Z dlouhodobého hlediska představuje tento toner lepší hodnotu a navíc máte jistotu, že máte k dispozici řešení, na které se můžete spolehnout.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek