Originální toner Brother TN-243CMYK

Originální toner Brother TN-243CMYK výhodné balení. Obsahuje azurovou, purpurovou, žlutou a černou tonerovou kazetu. Každá kazeta vytiskne až 1000 stran.

Vytiskne až 1 000 stran podle ISO/IEC 19752

Azurová, purpurová, žlutá a černá tonerová kazeta v jednom balení

Vysoce kvalitní tištěné dokumenty

Detaily produktu

Balení 4 barevných tonerů Brother TN243CMYK

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 1 000 stran podle ISO/IEC 19752
  • Azurová, purpurová, žlutá a černá tonerová kazeta v jednom balení
  • Vysoce kvalitní tištěné dokumenty

Popis

Navrženo speciálně pro vaši tiskárnu. Originální tonery Brother TN-243CMYK vám nabízí všechny barevné tonerové kazety v jednom praktickém balení. Každá tonerová kazeta (azurová, purpurová, žlutá a černá) vytiskne až 1000 stran.

Kompatibilní s řadou tiskáren. Naše snadno instalovatelné kazety vám pomohou vytvářet dokumenty s dlouhou životností.

Více o tomto produktu ...

Výhodné balení TN-243CMYK obsahuje:

S čtyřmi tonery v praktickém balíčku zšetříte čas i penízee. Používáním originálních tonerových kazet TN-243CMYK prodloužíte životnost vaší tiskárny.

TN243CMYK na stole


Úspora díky výhodnému balení
peněz a nákladů na tisk při nákupu originálního balení tonerů TN-243CMYK Brother s vysokou výtěžností  , které obsahuje:

TN-243BK Černá
TN-243C   azurová
TN-243M   purpurová
TN-243Y    žlutá

Výhodné balení s více kusy

Výhodné balení poskytuje větší pohodlí

Menší spotřeba obalů a větší pohodlí díky nákupu výhodného balení tonerů.

 
Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Působivé barvy jsou tvořeny pomocí technologie Brother’Color Rich Innobella ‘’ , která dodává vašim fotografiím vysokou úroveň živosti. Inkoust Brother Innonella obsahuje pečlivě vybrané látky, které zabraňují ucpání tiskové hlavy a zajišťují plynulý provoz tiskárny. Tím je zajištěna spolehlivost a odolnost tiskárny Brother.

Zaručeno pro práci

Zaručeně funguje

Inkoustové kazety Brother jsou navrženy stejně jako celý tiskový systém s ohledem na tisková zařízení Brother, aby poskytovaly vynikající kvalitu. Originální spotřební materiál Brother představuje nejlepší způsob, jak chránit vaše zařízení a zajistit optimální výkon, který zaručí bezproblémový chod tiskárny a dlouhodobě šetří peníze.

Testovaný výkon

Testovaný výkon

Inkoust a papír Brother Innobella jsou odolné proti vyblednutí světlem nebo ozónem, což zaručuje, že výtisky po delší době nevyblednou. Získejte skutečně profesionální vzhled výtisků s originálními inkoustovými kazetami Brother.

Podpora na vaší straně

Podpora ‘na vaší straně’

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a recyklace

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologicky odpovědný způsob likvidace produktů Brother na konci své životnosti. 

 
laser originální

Kontrola pravosti spotřebního materiálu

Holografický bezpečnostní štítek naleznete na originálních tonerových kazetách Brother. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla s 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek