Originální tonerová kazeta Brother TN-2320

Originální tonerová kazeta Brother TN-2320. Vytiskne 2 600 stran.

Vytiskne až 2 600 stran v souladu s ISO/IEC 19752

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

TN-2320 - vysokokapacitní tonerová kazeta

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 2 600 stran v souladu s ISO/IEC 19752
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Vyberte si originální tonerovou kazetu Brother TN-2320, abyste zajistili, že vaše tiskárna bude i nadále přinášet ostré, profesionální výsledky každý den. Snadná instalace a cenově výhodné řešení tisku pro vaši kancelář.

Více o tomto produktu ...

Všechny kazety Brother - včetně této tonerové kazety TN-2320 - jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že zákazníkům bude poskytnuto spolehlivé řešení.

Ačkoli jsou levné, neoznačené kazety široce dostupné, nejsou plně kompatibilní s tiskárnami Brother. To může vést k problémům s kvalitou výtisku, ale i výkonem vašeho stroje a tyto problémy mohou být velmi nákladné.

Tato originální tonerová kazeta TN-2320 zajišťuje, že tiskárna bude i nadále fungovat bez závad, čímž vám poskytne dlouhodobější hodnotu a kvalitu.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek