Originální tonerová kazeta Brother TN-2010 - černá

Originální tonerová kazeta Brother TN-2010 černá. Vytiskne 1 000 stran.

Vytiskne 1 000 stran v souladu s ISO/IEC 19752

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

TN2010

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 1 000 stran v souladu s ISO/IEC 19752
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Pokud jde o rychlost a spolehlivost., můžete se na tonerovou kazetu TN-2010 spolehnout. Zvolte spolehlivý toner TN-2010, který vám zaručí, že vaše výtisky budou vytištěny rychle a v dokonalé kvalitě od prvního až po poslední tisk.

Více o tomto produktu ...

Používáte-li černý inkoust více než vaše barevné kazety, určitě víte, že je třeba jej doplňovat častěji. Tato kazeta zaručuje, že vaše tiskárna bude fungovat co nejlépe. Když je čas objednat náhradní toner pro tiskárnu, můžete se spolehnout na kazetu Brother TN-2010, abyste zajistili, že tiskárna pracuje kvalitně.

Ačkoli to může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál, měli byste mít na paměti, že náplně a další levné tonerové kazety mohou nejen ovlivnit kvalitu vašich výtisků, ale způsobit dlouhodobé poškození tiskárny.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek