Originální tonerová kazeta TN-135Y - žlutá

Žlutá tonerová kazeta Brother TN-135Y. Kapacita 4 000 stran

5 082,00 Kč včetně DPH

4 200,00 Kč bez DPH

4 000 stran výtisků podle ISO/IEC19752

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Předchází plýtvání s papírem, časem a penězi

Detaily produktu

TN135Y

Klíčové vlastnosti

  • 4 000 stran výtisků podle ISO/IEC19752
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Předchází plýtvání s papírem, časem a penězi

Popis

S TN-135Y můžete zajistit ostřejší a výraznější výsledky tisků při současné úspoře nákladů. Nainstalujte si tuto originální tonerovou kazetu Brother TN-135Y do tiskárny a tvořte vysoce kvalitní dokumenty.

Více o tomto produktu ...

Další tonery

Volbou tonerové kazety TN-135Y zajistěte, aby vaše tiskárna Brother nadále podávala výjimečné výsledky, které jste očekávali. Jelikož se jedná o vysokokapacitní kazetu, TN-135Y má větší kapacitu než standardní kazeta a dosahuje stejně vynikajících výsledků.lts.

I když může být dostupný levnější alternativní spotřební materiál, pouze originální tonerová kazeta TN-135Y zaručuje, že vaše zařízení bude pokračovat v činnosti co nejrychleji a stále efektivně.

Mějte na paměti, že používání kazet Brother je jediným způsobem jak zajistit, aby vaše tiskárna nadále pracovala co nejlépe s platností jakékoliv záruky, kterou máte.

Objednejte si žlutou tonerovou kazetu TN-135Y od společnosti Brother. Zajistíte si tak v průběhu času nákladově nejlepší hodnotu.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky

Zpět na začátek