Originální tonerová kazeta Brother TN135BK s vysokou výtěžností – černá 

Černá tonerová kazeta Brother TN135BK. Potiskne 5000 stran. 

2 855,00 Kč včetně DPH

2 359,00 Kč bez DPH

Vytiskne 5000 stran na základě normy ISO/IEC 19752

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

TN135BK

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 5000 stran na základě normy ISO/IEC 19752
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Díky kazetě TN135BK můžete tisknout ostřejší, čitelnější dokumenty – a současně při tisku šetříte peníze. Nainstalujte do své tiskárny originální tonerovou kazetu Brother TN135BK s vysokou výtěžností a tiskněte ve špičkové kvalitě.

Více o tomto produktu ...

Další tonery

Zajistěte, aby vaše tiskárna Brother tiskla opravdu bezchybně, kupte si tonerovou kazetu TN135BK. Protože má tonerová kazeta TN135BK vysokou výtěžnost, vydrží déle než standardní kazeta – a zároveň samozřejmě nabízí stejnou vynikající kvalitu.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní tonery, pouze originální tonerová kazeta TN135BK je zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Pouze používáním náplní Brother zajistíte, že vaše tiskárna bude pracovat vždy optimálním způsobem a že bude zachována platnost záruky.

Objednejte si ještě dnes černou tonerovou kazetu Brother TN135BK a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek