Originální výměnná jednotka fotoválce Brother DR-B023

Výměnná jednotka fotoválce tonerbenefit DR-B023 s tiskem až 12 000 stran.

Poskytuje až 12 000 stran tisku

Vysoce kvalitní originální fotoválec Brother

Prevence proti plýtvání časem a penězi

Detaily produktu

Brother tonerbenefit DR023 drum unit with box

Klíčové vlastnosti

  • Poskytuje až 12 000 stran tisku
  • Vysoce kvalitní originální fotoválec Brother
  • Prevence proti plýtvání časem a penězi

Popis

Tato originální výměnná jednotka fotoválce tonerbenefit byla odborně navržena pro použití v laserové tiskárně Brother. Jednotka válce DR-B023 zajišťuje, že tiskárna dokáže i nadále dosahovat špičkových výsledků. Ujistěte se, že vaše důležité dokumenty jsou reprodukovány s kvalitou, kterou si zaslouží.

Naše jednotka fotoválce se snadnou instalací je kompatibilní s celou řadou tiskáren a pomůže vám pokračovat v tisku.

Více o tomto produktu ...

Fotoválec tonerbenefit DR-B023 zajišťuje, že vaše tiskárna Brother bude pokračovat v tisku kvalitních dokumentů tak, jak očekáváte.

Ačkoli jsou k dispozici levnější náhradní alternativy, pouze originální jednotka válce DR-B023 tonerbenefit vám poskytne záruku, že vaše tiskárna bude nadále efektivně pracovat.

Objednejte si ihned náhradní jednotku pro zajištění, že vaše tiskárna bude funkční v nejlepším možném rozsahu a poskytne vám lepší průběžnou hodnotu.

Brother pracovníci kontrolují zásoby

Podpora „na vaší straně“

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
Logo aplikace Brother Mobile Connect

Tiskněte odkudkoli

S aplikací Brother Mobile Connect můžete plně ovládat tiskárnu Brother na dosah ruky. Tiskněte a skenujte dokumenty na cestách a objednejte si originální spotřební materiál Brother přímo k vašim dveřím. Můžete si také přizpůsobit své často používané funkce a odemknout revoluční způsob tisku ze svého mobilního zařízení. Chcete-li začít, stáhněte si aplikaci do svého mobilního zařízení. Zjistěte více...

tonerbenefit transparent Overview

Více úspor s TonerBenefit

Vysoce kvalitní tištěné dokumenty nemusí stát mnoho. Naše modely Tonerbenefit jsou skvělou volbou pro velkoobjemový tisk s tonerovými kazetami, které tisknou už od 2 000 stran7a poskytují nižší celkové náklady, aniž by došlo ke snížení kvality. Využijte také 3letou záruku po registraci produktu.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek