Sada originálních fotoválců Brother DR320CL

Sada s černým, azurovým, purpurovým a žlutým fotoválcem Brother DR320CL. Potiskne 25 000 stran.

5 319,00 Kč včetně DPH

4 396,00 Kč bez DPH

Potiskne 25 000 stran (při tisku jedné stránky během jedné úlohy)

Vysoce kvalitní originální fotoválec Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

DR320CL_main

Klíčové vlastnosti

  • Potiskne 25 000 stran (při tisku jedné stránky během jedné úlohy)
  • Vysoce kvalitní originální fotoválec Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Zvolte sadu originálních fotoválců Brother DR320CL. Vaše kancelářská laserová tiskárna bude díky němu pracovat optimálním způsobem a vaše dokumenty budou vždy vytištěny ve špičkové kvalitě. Fotoválec DR320CL má dlouhou životnost, lze jej snadno nainstalovat a je velmi spolehlivý. Nemusíte se tedy obávat, že by vás zdržovaly problémy s tiskem.

Více o tomto produktu ...

Při tisku v kanceláři se můžete bez obav spolehnout na sadu fotoválců Brother DR320CL. Máte tak jistotu, že vaše tiskárna bude vždy bez problémů fungovat a vaše výtisky budou dokonale čitelné.

Může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál. Mějte ovšem na paměti, že instalace laciných fotoválců do laserové tiskárny Brother může negativně ovlivnit kvalitu vašich výtisků. Jejich použití navíc znamená zneplatnění záruky a také mohou dlouhodobě poškodit vaši tiskárnu.

Díky sadě originálních fotoválců DR320CL bude vaše tiskárna pracovat optimálním způsobem. Z dlouhodobého hlediska představuje tento fotoválec lepší hodnotu; zároveň máte pokaždé k dispozici působivě vytištěné dokumenty.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek