Brother originální DR-2401 náhradní válec

Brother originální DR-2401 náhradní válec, dodá až 12 000 stran

Dodá až 12 000 stran

Vysoce kvalitní válec Brother

Zabraňuje plýtváním papíru, času a peněz

Detaily produktu

Brother mono laser toner cartridge with box

Klíčové vlastnosti

  • Dodá až 12 000 stran
  • Vysoce kvalitní válec Brother
  • Zabraňuje plýtváním papíru, času a peněz

Popis

Tato originální výměnná jednotka fotoválce byla odborně navržena pro použití s laserovou tiskárnou Brother. Jednotka válce DR-2401 zajišťuje, že tiskárna bude schopna pokračovat v poskytování nejlepších výsledků. Ujistěte se, že vaše důležité dokumenty jsou reprodukovány s veškerou jasností, kterou si zaslouží.

Naše snadno instalovatelné jednotky válců vám pomohou pokračovat v kvalitním tisku. Kompatibilní s řadou tiskáren.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Válec DR-2401 tonerbenefit zajišťuje, že vaše tiskárna Brother bude pokračovat v poskytování kvalitních výtisků, které jste očekávali.

Ačkoli jsou k dispozici levnější náhradní alternativy, pouze originální jednotka válce DR-2401 tonerbenefit vám poskytne jistotu, že vaše tiskárna bude i nadále účinně fungovat.

Objednejte si ještě dnes své náhradní díly, abyste zajistili, že vaše tiskárna bude pracovat v nejlepším možném rozsahu.


Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek