Přenosový pás Brother BU800CL

Přenosový pás Brother BU800CL. Pracovní cyklus 100000 stran.

Pracovní cyklus 100000 stran,

Vysoce kvalitní originální spotřební materiál Brother

Udržuje vaši laserovou tiskárnu v nejlepším výkonu

Detaily produktu

Přední pohled na jednotku pásu BU800CL

Vyvinul je stejný tým inženýrů, který vyrobil vaši tiskárnu Brother; to znamená, že jsou navrženy tak, aby spolupracovaly a poskytovaly vynikající kvalitu vytištěných dokumentů.

Klíčové vlastnosti

  • Pracovní cyklus 100000 stran,
  • Vysoce kvalitní originální spotřební materiál Brother
  • Udržuje vaši laserovou tiskárnu v nejlepším výkonu
  • Vyvinul je stejný tým inženýrů, který vyrobil vaši tiskárnu Brother; to znamená, že jsou navrženy tak, aby spolupracovaly a poskytovaly vynikající kvalitu vytištěných dokumentů.

Popis

S přenosovým pásem Brother BU800CL bude vaše kancelářská laserová tiskárna pracovat tak, jak má, a zajistí, že vaše výtisky zůstanou v nejlepší možné kvalitě.

BU800CL se snadno instaluje, je spolehlivý a dlouhotrvající. Přenosový pás je kompatibilní s řadou tiskáren a pomáhá vám tisknout i na cestách. 

Abyste zachovali vysokou kvalitu tisku, pracujte s přenosovým pásem BU800CL. Ponechání aktuální jednotky pásu v tiskárně po uplynutí doporučeného počtu výtisků povede ke zhoršení výkonu a může dojít k poškození zařízení.

 

Více o tomto produktu ...

 
Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Ujistěte se, že vaše tiskárna Brother i nadále poskytuje výjimečné výsledky, které jste očekávali výběrem přenosového pásu BU800CL. Ačkoli jsou k dispozici levnější alternativy, pouze originální přenosový pás BU800CL zaručuje, že váš stroj bude i nadále pracovat tak rychle a efektivně, jak by měl.

 
 
Zaručeno pro práci

Zaručená funkčnost

Nezapomeňte, že použití spotřebního materiálu Brother je jediný způsob, jak zajistit, aby tiskárna pokračovala v práci v nejlepším stavu. Objednejte si přenosový pás BU800CL od společnosti Brother ještě dnes – byl navržen tak, aby vaše tiskárna Brother pracovala co nejlépe a poskytovala vám v průběhu času lepší hodnotu.

Podpora na vaší straně

Podpora „na vaší straně“

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a recyklace

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologický způsob likvidace značkových produktů Brother po skončení jejich životnosti. 

 

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek