Standardní pryskyřičná termotransferová černá barvonosná páska BRS-1D300-110

Standardní pryskyřičná termotransferová černá barvonosná páska BRS-1D300-110 o délce 300 metrů a šířce 110 mm byla certifikována společností Brother International Europe.

Vysoká kapacita 300 metrů délky na pásku

Šířka 110 mm

Vysoce kvalitní termotransferová barvonosná páska

Detaily produktu

Černá role termotransferové pásky

Garance jasných a trvanlivých výsledků

Standardní pryskyřice s černým barvivem

Určeno pro kompatibilní role štítků

Klíčové vlastnosti

  • Vysoká kapacita 300 metrů délky na pásku
  • Šířka 110 mm
  • Vysoce kvalitní termotransferová barvonosná páska
  • Garance jasných a trvanlivých výsledků
  • Standardní pryskyřice s černým barvivem
  • Určeno pro kompatibilní role štítků

Popis

Tyto vysokokapacitní standardní pryskyřičné pásky o délce 300 metrů jsou vyvinuty pro vaše potřeby profesionálního tisku štítků. Pro použití v logistickém, maloobchodním, zdravotnickém a dalším prostředí se černé termotransferové pásky BRS-1D300-110 používají spolu s kompatibilními rolemi štítků.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Standardní pryskyřičná vysokokapacitní termotransferová černá barvonosná páska zajišťuje profesionální a bezproblémový tisk štítků na kompatibilní tiskárně štítků Brother. Její délka 300 metrů na pásku a vyžaduje méně výměn pásky a zajišťuje, že tiskárna štítků Brother bude spolehlivě pracovat ještě déle.

S touto standardní pryskyřičnou termotransferovou páskou můžete očekávat profesionální výsledky. Páska BRS-1D300-110, vyrobená na základě přesné specifikace, je kompatibilní se specifickými tiskárnami štítků pro termotransferový přenos Brother.

Výběrem certifikované standardní pryskyřičné termotransferové pásky podle standardu Brother International Europe zajistíte, aby váš přístroj i nadále pracoval v nejlepším možném stavu a zajišťoval vám křišťálově čisté výtisky s dlouhou životností.
Zpět na začátek