Originální kontinuální papírová role DK-22205 - černý tisk na bílé, šířka 62mm

Brother DK-22205 kontinuální papírová role s černým tiskem na bílém podkladu - délka 30,48 m, šířka 62 mm

Šířka 62 mm, délka 30,48 m

Vysoce kvalitní originální role Brother

Zajištění přehlednosti, dlouhá životnost

Detaily produktu

DK22205

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 62 mm, délka 30,48 m
  • Vysoce kvalitní originální role Brother
  • Zajištění přehlednosti, dlouhá životnost

Popis

Ať už vyrábíte štítky pro obálky, složky nebo regály, oceníte flexibilitu při tvorbě jakéhokoliv štítku uživatelské délky. Papírová kontinuální role DK-22205 je dodávána se silným lepidlem pro trvalou přilnavost s využitím jak pro práci jak ve firmě, tak i v domácí kanceláři.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Ideální pro tvorbu štítků na složky, obálky nebo na značení regálů. U DK-22205 oceníte flexibilitu při vytváření jakéhokoliv štítku. Je navržena tak, aby vyhovovala všem vašim požadavkům na značení. Kontinuální papírová páska vám umožňuje vytvářet libovolné velikosti štítků jednoduchým stanovením požadované délky.

Díky univerzálnosti originální kontinuální role DK-22205 s černým tiskem na bílém podkladu můžete zlepšit organizaci v domácnosti i v pracovním prostředí. DK-22205 se silným lepidlem pro trvalou přilnavost byla pečlivě testována společností Brother pro dosažení co nejvyšší možné kvality a spolehlivosti.

Volbou kontinuální role Brother DK-22205 zajistíte, že vaše zařízení bude nadále pracovat co nejlépe, a poskytne vám perfektně čitelné výtisky s dlouhou životností.

Zpět na začátek