Originální lesklý fotopapír Brother BP61GLP, formát 10x15 cm

Lesklý fotopapír Brother BP61GLP, formát 10x15 cm, 190 g/m2. Obsahuje 20 listů.

100,00 Kč včetně DPH

82,00 Kč bez DPH

Balení obsahuje 20 listů

Vysoce kvalitní originální produkt Brother

Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Detaily produktu

BP61GLP_main

Klíčové vlastnosti

  • Balení obsahuje 20 listů
  • Vysoce kvalitní originální produkt Brother
  • Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Popis

Tento originální lesklý fotopapír o velikosti 10x15 cm byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše fotografie tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.

Více o tomto produktu ...

Postarejte se o optimální činnost vaší tiskárny Brother a o to, aby vaše dokumenty vždy působily impozantně – používejte lesklý fotopapír BP61GLP formátu 10x15 cm.

Tento papír je ideální pro tisk fotografií. Vaše tiskárna Brother bude díky němu bez problémů pracovat a fotografie budou pokaždé vytištěny rychle, efektivně a se 100% přesností.

Papír BP61GLP je originálním produktem značky Brother. To znamená, že byl pečlivě vyvinut tak, aby vám poskytl ty nejlepší výsledky. Proč tedy riskovat a používat levnější, neznačkové produkty, které by mohly negativně ovlivnit podobu vašich tištěných dokumentů, když můžete zvolit kvalitu bez kompromisů?

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek