Originální lesklý fotopapír Brother BP61GLA formátu A4

Lesklý fotopapír Brother BP61GLA formátu A4, 190 g/m2. Obsahuje 20 listů.

290,00 Kč včetně DPH

239,00 Kč bez DPH

Balení obsahuje 20 listů

Vysoce kvalitní originální produkt Brother

Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Detaily produktu

BP61GLA_main

Klíčové vlastnosti

  • Balení obsahuje 20 listů
  • Vysoce kvalitní originální produkt Brother
  • Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Popis

Tento originální lesklý fotopapír formátu A4 byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokumenty tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.

Více o tomto produktu ...

Postarejte se o optimální činnost vaší tiskárny Brother a o to, aby vaše dokumenty vždy působily impozantně – používejte lesklý fotopapír BP61GLA formátu A4.

Tento papír je ideální například pro tisk fotografií či plakátů. Vaše inkoustová tiskárna Brother bude díky němu bez problémů pracovat a materiály budou pokaždé vytištěny rychle, efektivně a se 100% přesností.

Papír BP61GLA je originálním produktem značky Brother. To znamená, že byl pečlivě vyvinut tak, aby vám poskytl ty nejlepší výsledky. Proč tedy riskovat a používat levnější, neznačkové produkty, které by mohly negativně ovlivnit podobu vašich tištěných dokumentů, když můžete zvolit kvalitu bez kompromisů?

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek