Originální inkoustový papír Brother BP60PA3 formátu A3

Brother BP60PA3 originální inkoustový papír formátu A3, 75,5 g/m2. Balení obsahuje 250 listů. 

279,00 Kč včetně DPH

231,00 Kč bez DPH

Balení obsahuje 250 listů

Vysoce kvalitní originální produkt Brother

Zajistí, aby vaše dokumenty vypadaly co nejlépe

Detaily produktu

BP60PA3_main

Klíčové vlastnosti

  • Balení obsahuje 250 listů
  • Vysoce kvalitní originální produkt Brother
  • Zajistí, aby vaše dokumenty vypadaly co nejlépe

Popis

Tento originální inkoustový papír BP60PA3 formátu A3, který byl odborně navržen tak, aby byl dokonale kompatibilní s vaší tiskárnou Brother. Tento papír zaručuje, že vaše dokumenty budou vždy ostré, jasné a vytištěné bez jakýchkoli závad.

Kompatibilné s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Udržujte svou tiskárnu Brother v co nejlepším stavu a zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly vždy co nejpůsobivěji, když do zásobníku papíru nainstalujete inkoustový běžný papír BP60PA3 formátu A3.

Tento papír BP60PA3 je ideální pro použití při tisku položek, jako jsou seznamy a plakáty, a pomůže vám získat maximum z vaší inkoustové tiskárny Brother, protože zajistí, že vaše dokumenty budou vždy vytištěny rychle, efektivně a se 100% přesností.

Jelikož je tento papír BP60PA3 originálním produktem Brother, můžete si být jisti, že byl pečlivě navržen a odborně zkonstruován tak, aby vám poskytl ty nejlepší možné výsledky. Proč riskovat používání levnějších, neznačkových produktů, které by mohly vést k horšímu výsledku, když se můžete spolehnout, že vám pokaždé poskytneme nejvyšší možnou kvalitu?

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek