Originální matný papír A3 pro inkoustový tisk Brother BP60MA 3

Matný papír A4 pro inkoustový tisk Brother BP60MA3, 145 g/m2. Obsahuje 25 listů.

339,00 Kč včetně DPH

280,00 Kč bez DPH

Balení obsahuje 25 listů

Vysoce kvalitní originální produkt Brother

Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Detaily produktu

BP60MA3_main

Klíčové vlastnosti

  • Balení obsahuje 25 listů
  • Vysoce kvalitní originální produkt Brother
  • Zajistěte, aby vaše dokumenty vypadaly skvěle

Popis

Tento originální matný papír formátu A3 pro inkoustový tisk byl vyvinut s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Vaše dokumenty tak budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě, která určitě zaujme.Kompatibilné s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Když potřebujete, aby vaše dokumenty byly dokonale čitelné, zvolte matný papír A3 pro inkoustový tisk BP60MA3.

Tento papír je ideální pro tisk seznamů či plakátů. Má působivý matný povrch a je pro vaši tiskárnu Brother ideální – můžete tisknout bez obav z rozmazaného textu či jiných problémů.

Papír BP60MA3 je originálním produktem značky Brother. To znamená, že byl pečlivě vyvinut tak, aby vám poskytl ty nejlepší výsledky. Proč tedy riskovat a používat levnější, neznačkové produkty, které by mohly negativně ovlivnit podobu vašich tištěných dokumentů, když můžete zvolit kvalitu bez kompromisů?


Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek