Originální inkoustový papír Brother BP60MA A4 matný

Inkoustový papír Brother BP60MA A4, matný, 145 gramů. Obsahuje 25 listů.

Balení obsahuje 25 listů

Vysoce kvalitní originální produkt Brother

​Zaručená vysoká kvalita výtisků

Detaily produktu

BP60MA_main

Klíčové vlastnosti

  • Balení obsahuje 25 listů
  • Vysoce kvalitní originální produkt Brother
  • ​Zaručená vysoká kvalita výtisků

Popis

Tento originální kancelářský matný papír BP60MA A4 pro inkoustové tiskárny byl navržen pro perfektní spolupráci s tiskárnou Brother. Vytisknuté dokumenty jsou vždy ostré, jasné a kvalitní. Můžete se spolehnout.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Udržujte tiskárnu Brother v nejlepším stavu a ujistěte se, že vaše dokumenty vždy vypadají vždy působivě. Doplňte do zásobníku originální papíry BP60MA.

Ideální při tisku od faktur a účtů až po vstupenky a dopisy. Papír BP60MA vám rychle, efektivně a 100% přesně dodá co nejlepší vytištěné dokumenty.

Vzhledem k tomu, že papír BP60MA je originálním produktem Brother, můžete si být jisti, že byl pečlivě a odborně navržen pro bezproblémový tisk. Proč riskovat používání levnějších, nekvalitních produktů, které by mohly vést k horším výsledkům? Spolehněte se na Brother.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek