Originální inkoustová kazeta Brother LC462C - azurová

Azurová inkoustová kazeta Brother LC462C Potiskne 550 stran.

LC462C vytiskne 550 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální azurová inkoustová kazeta Brother

Originální inkoustové kazety Brother jsou přísně testovány, aby perfektně tiskly a šetřily váš čas i peníze.

Detaily produktu

LC462C_main

Použitím originální inkoustové kazety Brother LC462C chráníte vaši tiskárnu

Chcete-li zvýšit objem tisku, zvažte inkoustové kazety LC462XL

Klíčové vlastnosti

  • LC462C vytiskne 550 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální azurová inkoustová kazeta Brother
  • Originální inkoustové kazety Brother jsou přísně testovány, aby perfektně tiskly a šetřily váš čas i peníze.
  • Použitím originální inkoustové kazety Brother LC462C chráníte vaši tiskárnu
  • Chcete-li zvýšit objem tisku, zvažte inkoustové kazety LC462XL

Popis

Hledáte kazetu, která nabízí skvělé výsledky při každém tisku? Azurová inkoustová kazeta Brother LC462C s vlastnostmi odolnými proti blednutí barev zaručuje plynulý, spolehlivý a vysoce kvalitní tisk. Naše dokonale vyvážené inkousty zajistí, že vaše tiskárna bude fungovat co nejlépe. 

Společnost Brother zohledňuje dopad na životní prostředí v každé fázi životního cyklu inkoustových kazet a snižuje množství odpadu na skládkách. Veškerý náš hardware a inkoustové kazety jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. 
 
Originální inkoustová kazeta Brother LC462C se opravdu vyplatí

Více o tomto produktu ...

 
Spektrum barev

K dispozici jsou další barvy

LC462BK černá
LC462M purpurová
LC462Y žlutá

Zaručeno pro práci

Zaručená funkčnost

Inkoustové kazety Brother jsou navrženy stejně jako celý tiskový systém s ohledem na tisková zařízení Brother pro poskytnutí vysoké kvality. Originální spotřební materiál Brother představuje nejlepší způsob, jak chránit vaše zařízení a zajistit optimální výkon, který zaručí bezproblémový chod tiskárny a dlouhodobě šetří peníze.

 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a udržitelnost

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologický způsob likvidace značkových produktů Brother po skončení jejich životnosti.

Hologram pravosti

Kontrola pravosti spotřebního materiálu

Na originálních inkoustových kazetách Brother najdete holografický bezpečnostní štítek. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla se 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id 

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek