Originální Brother LC3239XLBK inkoustová kazeta s vysokou výtěžností - černá

Brother LC3239XLBK vysoce výnosná černá inkoustová kazeta - jedno balení. Vytiskne 6 000 stran.

Vytiskne 6000 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zabraňuje plýtvání - ušetří vám papír, čas i peníze

Detaily produktu

LC3239XLBK_main

Perfektní pro tiskárnu Brother

Inteligentní design kazety pro snadné zjištění stavu zbývajícího inkoustu

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 6000 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zabraňuje plýtvání - ušetří vám papír, čas i peníze
  • Perfektní pro tiskárnu Brother
  • Inteligentní design kazety pro snadné zjištění stavu zbývajícího inkoustu

Popis

S originální vysokokapacitní inkoustovou kazetou Brother LC3239XLBK v černé barvě si můžete vychutnat grafiku s vysokou kvalitou při každém tisku. Inkoustové kazety a tiskárny Brother byly navrženy tak, aby dosahovaly nejlepších výsledků v jasných barvách. Kazety se snadno instalují. Využijte dlouhotrvajících výtisků, které se časem nebudou rozmazávat ani blednout.

Více o tomto produktu ...

Dostupné také v barvách:

Tato černá inkoustová kazeta LC3239XLBK byla odborně navržena tak, aby bezproblémově spolupracovala s celou řadou tiskáren Brother, aby vám poskytovala výsledky nejvyšší kvality.

Když používáte levnější, neznačkové kazety, můžete v krátkodobém horizontu ušetřit peníze. Nicméně tyto produkty nižší kvality mohou způsobit četné problémy s tiskem a dokonce poškodit váš stroj. Stojí to za to riziko?

Výběrem originální inkoustové kazety Brother LC3239XLBK zajistíte, že vaše tiskárna bude i nadále fungovat co nejlépe a že veškerá záruka zůstane platná a vy nepřijdete o svou záruku.

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek