Originální inkoustová kazeta Brother LC3237C - azurová

Azurová inkoustová kazeta Brother LC3237C. Vytiskne 1500 stránek.

Vytiskne 1500 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zabraňuje plýtvání - ušetří vám papír, čas i peníze

Detaily produktu

LC3237C_main

Perfektní pro tiskárnu Brother

Inteligentní design kazety pro snadné zjištění stavu zbývajícího inkoustu

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 1500 stránek v souladu s normou ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zabraňuje plýtvání - ušetří vám papír, čas i peníze
  • Perfektní pro tiskárnu Brother
  • Inteligentní design kazety pro snadné zjištění stavu zbývajícího inkoustu

Popis

Hledáte kazetu, která nabízí velký výkon při každém tisku? Azurová inkoustová tisková kazeta Brother LC3237C zaručuje hladký, spolehlivý a špičkový tisk od prvního do posledního tisku. Naše perfektně vyvážené inkousty zaručují, že vaše tiskárna bude pracovat co nejlépe.

Více o tomto produktu ...

Dostupné také v barvách:

Originální inkoustová tisková kazeta Brother LC3237C - azurová. Najděte si širokou škálu spotřebního materiálu v inkoustových kazetách, tonerech, štítcích, jednotkách a dalších zařízeních.

Tato azurová inkoustová kazeta LC3237C byla odborně navržena tak, aby bezproblémově spolupracovala s celou řadou tiskáren Brother, aby vám poskytovala výsledky nejvyšší kvality.

Když používáte levnější, neznačkové kazety, můžete v krátkodobém horizontu ušetřit peníze. Nicméně tyto produkty nižší kvality mohou způsobit četné problémy s tiskem a dokonce poškodit váš stroj. Stojí to za to riziko?

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek