Originální inkoustová kazeta Brother LC3217BK - černá

Černá inkoustová kazeta Brother LC3217BK. Kapacita kazety je 500 stran.

Kapacita 550 stran v souladu s ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazety Brother

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC3217BK_main

Klíčové vlastnosti

  • Kapacita 550 stran v souladu s ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazety Brother
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Hledáte kazetu, která vám při každém tisku nabízí výkon bez námahy? Černá inkoustová kazeta Brother LC3217BK zaručuje spolehlivé a kvalitní výtisky od prvního až po poslední tisk. Tento inkoust se skvělým poměrem hodnoty za vynaložené náklady zaručuje, že tiskárna bude stále co nejlépe pracovat.

Více o tomto produktu ...

Dostupné také v dalších barvách

Inkoustová kazeta LC3217BK byla odborně navržena pro problémovou spolupráci se širokou řadou tiskáren Brother a zajištění neustálé nejvyšší kvality tiskových výstupů.

I když použitím levnějších neznačkových kazet by bylo možné v krátkodobém horizontu ušetřit peníze, tyto často horší produkty mohou způsobit řadu problémů s tiskem a dokonce i poškodit váš přístroj - stojí to skutečně za to riziko?

Volbou originální inkoustové kazety Brother LC3217BK zajistíte, že vaše tiskárna bude nadále fungovat co nejlépe a také, že jakákoli záruka, kterou držíte, zůstává platná, což vám poskytne mimořádnou jistotu.

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek