Originální inkoustová kazeta Brother LC223BK – černá

Kazeta s černým inkoustem Brother LC223BK – jeden kus. Potiskne 550 stran.

658,00 Kč včetně DPH

544,00 Kč bez DPH

Vytiskne 550 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC223BK Black ink cartridge facing left

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 550 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Pokud požadujete nejvyšší kvalitu tisku, zvolte kazetu LC223BK značky Brother s černým inkoustem. Proč kupovat neznačkovou náplň a riskovat problémy při tisku? Pořiďte si tento originální inkoust Brother a postarejte se tak o optimální chod své tiskárny.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Protože se černá barva používá více než jiné barvy, budete pravděpodobně černý inkoust měnit ve srovnání s ostatními inkousty častěji. Zakupte kazetu LC223BK a buďte na tisk dokumentů stále připraveni.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní náplně, pouze originální inkoustová kazeta LC223BK je zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Jen používáním náplní Brother zajistíte, že vaše tiskárna bude pracovat optimálním způsobem a že bude zachována platnost záruky.

Objednejte si ještě dnes kazetu s černým inkoustem Brother LC223BK a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek