Originální inkoustová kazeta Brother LC1280XLY s vysokou výtěžností – žlutá

Kazeta se žlutým inkoustem Brother LC1280XLY – jeden kus. Potiskne 1200 stran.

647,00 Kč včetně DPH

535,00 Kč bez DPH

Vytiskne 1200 stran dle posouzení na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1280XLY_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 1200 stran dle posouzení na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Hledáte tiskovou kazetu, která vydrží delší dobu, ale nechcete slevovat z vysokých nároků na kvalitu? Zvolte tuto originální kazetu LC1280XLY s žlutá inkoustem s vysokou výtěžností. Nabízí nižší náklady na tisk jedné stránky, ale zároveň máte k dispozici špičkovou kvalitu tisku, jakou od značky Brother očekáváte.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Kazeta se žlutým inkoustem s vysokou výtěžností LC1280XLY byla vyvinuta s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Máte tak jistotu, že vaše dokumenty budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě.

Ačkoli můžete při použití levnějších, neznačkových náplní z krátkodobého hlediska ušetřit, nejsou s vaším zařízením kompatibilní. Tyto často podřadné produkty mohou při tisku způsobit bezpočet problémů, nebo dokonce poškodit vaši tiskárnu – proč riskovat?

Když se rozhodnete pro originální inkoustovou kazetu LC1280XLY, můžete se spolehnout na to, že vaše tiskárna bude vždy pracovat optimálním způsobem. A současně zůstává v platnosti záruka na tiskárnu.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek