Originální inkoustová kazeta Brother LC1100HYC s vysokou výtěžností – azurová

Kazeta s azurovým inkoustem s vysokou výtěžností Brother LC1100HYC – jeden kus. Potiskne 750 stran A4.

449,00 Kč včetně DPH

371,00 Kč bez DPH

Vytiskne 750 stran A4 na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1100HYC_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 750 stran A4 na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Tato originální kazeta Brother LC1100HYC s azurovým inkoustem s vysokou výtěžností byla navržena se zřetelem na optimální tisk. Při jejím používání budete mít vždy k dispozici dokumenty vytištěné ve špičkové kvalitě. Naše snadno vyměnitelné kazety vám pomohou omezit odpad a snížit výdaje. Současně se můžete těšit z ostrého, zářivého tisku a můžete se spolehnout, že vytištěný obsah se nerozmaže ani nevybledne.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Díky azurovému inkoustu s vysokou výtěžností LC1100HYC máte k dispozici kvalitu bez kompromisů. Inkoustová kazeta LC1100HYC byla vyvinuta s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Máte tak jistotu, že vaše dokumenty budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě.

Ačkoli můžete při použití levnějších, neznačkových náplní z krátkodobého hlediska ušetřit, jedná se často o podřadné produkty. Při tisku mohou způsobit bezpočet problémů, nebo dokonce poškodit vaši tiskárnu – opravdu se vyplatí riskovat? Zakupte kazetu LC1100HYC a buďte na tisk dokumentů stále připraveni.

Když se rozhodnete pro originální inkoustovou kazetu s vysokou výtěžností LC1100HYC, můžete se spolehnout na to, že vaše tiskárna bude vždy pracovat optimálním způsobem. A současně zůstává v platnosti záruka na tiskárnu.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek