Originální inkoustová kazeta Brother LC1100C – azurová

Kazeta s azurovým inkoustem Brother LC1100C – jeden kus. Potiskne 325 stran.

333,00 Kč včetně DPH

275,00 Kč bez DPH

Vytiskne 325 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1100C_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 325 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Tato originální kazeta Brother LC1100C s azurovým inkoustem byla navržena se zřetelem na optimální tisk. Při jejím používání budete mít vždy k dispozici dokumenty vytištěné v bohatých barvách a s dokonalou ostrostí. Naše snadno vyměnitelné kazety jsou kompatibilní se širokou škálou tiskáren a vytištěný obsah se nerozmaže ani nevybledne.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Díky azurovému inkoustu LC1100C máte k dispozici kvalitu bez kompromisů. Inkoustová kazeta LC1100C byla vyvinuta s důrazem na bezproblémový chod vaší tiskárny Brother. Máte tak jistotu, že vaše dokumenty budou pokaždé vytištěny v nejvyšší kvalitě. Kvalitní výtisky vytvořené pomocí náplně LC1100C jsou výsledkem činnosti specializovaných tiskových hlav, které přispívají k jemnějšímu vzhledu tištěných obrázků.

Ačkoli můžete při použití levnějších, neznačkových doplňovacích sad z krátkodobého hlediska ušetřit, jedná se často o podřadné produkty. Při tisku mohou způsobit bezpočet problémů, nebo dokonce poškodit vaši tiskárnu – opravdu se vyplatí riskovat?

Když se rozhodnete pro originální inkoustovou kazetu LC1100C, můžete se spolehnout na to, že vaše tiskárna bude vždy pracovat optimálním způsobem. A současně zůstává v platnosti záruka na tiskárnu.

Zakupte kazetu LC1100C a buďte na tisk dokumentů stále připraveni.


Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek