Originální inkoustová kazeta Brother LC1100BK - černá.

Originální inkoustová kazeta Brother LC1100BK - černá. Vytiskne 450 stran.

632,00 Kč včetně DPH

522,00 Kč bez DPH

Vytiskne až 450 stran v souladu s normou ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

LC1100BK_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 450 stran v souladu s normou ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Tato originální inkoustová kazeta Brother LC1100BK je speciálně navržená pro optimální tiskový výkon a zajišťuje, aby vaše výtisky byly vytisknuty v bohatých barvách a v dokonalé kvalitě. Naše snadno instalovatelné kazety vám pomohou vytvářet dokumenty s dlouhou životností, které se nebudou časem rozmazávat ani blednout. Kompatibilní s řadou tiskáren.

Více o tomto produktu ...

Další barvy

S inkoustovou kazetou LC1100BK v černé barvě  je dborně navržená pro bezproblémovou práci s tiskárnami Brother. Náhradní kazeta LC1100Y vám poskytne vysoce kvalitní výstupy díky designu speciálních tiskových hlav, které vytvoří hladší a jemnější tisk.

Pomocí levnějších náhradních kazet můžete sice ušetřit jednorázově peníze, ale tyto často nekvalitní produkty mohou způsobit řadu problémů s tiskem a dokonce poškodit vaši tiskárnu - stojí to skutečně za riziko?

Volbou originální inkoustové kazety LC1100BK se ujistíte, že vaše tiskárna bude i nadále fungovat co nejlépe.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek