Genuine Brother LC123BK Ink Cartridge – Black

The Brother LC123BK Cyan Ink Cartridge – Single Pack. Prints 600 pages. 

715,00 Kč včetně DPH 591,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod
This genuine Brother LC123BK Black Ink Cartridge has been specially developed to ensure quality documents every time you print. With colour fade resistant properties, you can enjoy sharp, crisp colours that last. By buying our cartridges, you protect your printer from potential long-term damage caused by using non-genuine products. 

Key features

  • Prints 600 pages in accordance with ISO/IEC 24711
  • High quality genuine Brother cartridge
  • Prevents waste to save you paper, time and money

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!