BTD60BK originální černá inkoustová lahvička Brother s vysokou výtěžností

Originální Brother BTD60BK černá inkoustová lahvička Brother s vysokou výtěžností. Tisk až 7 500 stránek.

Tisk 7 500 stran, založeno na standardních zkušebních tabulkách, nabízí nízké náklady na stránku

Vysoce kvalitní originální inkoust Brother

Zabraňuje plýtvání úsporou papíru, času a peněz

Detaily produktu

BTD60BK_MAIN

Hlavní vlastnosti

  • Tisk 7 500 stran, založeno na standardních zkušebních tabulkách, nabízí nízké náklady na stránku
  • Vysoce kvalitní originální inkoust Brother
  • Zabraňuje plýtvání úsporou papíru, času a peněz

Popis

Tato originální lahvička s černým inkoustem Brother BTD60BK byla speciálně vyvinutá pro zajištění kvality dokumentů při každém tisku. S velmi vysokou výtěžností 7 500 stran* skončíte s častou manipulací s inkousty, stačí pouze naplnit zásobník inkoustu a ocenit kvalitní výtisky s dlouhodobou životností.

* Inkoustová lahvička BTD60BK vytiskne 6500 stran při použití se zařízením: DCP-T310, DCP-T510W, DCP-T710W a MFC-T910DW. Chcete-li využít plnou výtěžnost 7 500 stran, je třeba inkoust použít spolu se zařízením: DCP-T220, DCP-T420W, DCP-T425W, DCP-T520W, DCP-T525W, DCP-T720W, nebo MFC-T920DW.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Lahvička s černým inkoustem Brother BTD60BK umožňuje tisknout až 7 500 stran. Tato velmi vysoká výtěžnost znamená, že je zapotřebí méně doplňování inkoustů, a proto poskytuje velmi nízké náklady na stránku.

S originálním inkoustovým spotřebním materiálem Brother budete nejen udržovat vaši tiskárnu v co nejlepší tiskové kvalitě, ale originální inkousty jsou 6krát více konzistentní než neoriginální spotřební materiál. Ušetříte i peníze tím, že se vyhneme opakovaným tiskům nebo dodávce vadného spotřebního materiálu.

Další inkoustové lahvičky:

BT5000C – azurová
Azurová inkoustová lahvička s kapacitou 5 000 stránek

BT5000M - purpurová
Purpurová inkoustová lahvička s kapacitou 5 000 stránek

BT5000Y - žlutá
Žlutá inkoustová lahvička s kapacitou 5 000 stránek

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek