Originální sada inkoustových kazet s vysokou výtěžností Brother LC229XLVALBP

Balení obsahuje černou kazetu LC229XL a azurovou, žlutou a purpurovou kazetu LC225XL.

2 617,00 Kč včetně DPH

2 163,00 Kč bez DPH

Každá barevná kazeta vytiskne 1 200 stran a černá kazeta vytiskne 2400 stran v souladu s normou ISO / IEC 24711

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC229XLVALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Každá barevná kazeta vytiskne 1 200 stran a černá kazeta vytiskne 2400 stran v souladu s normou ISO / IEC 24711
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Výměna originálních inkoustových kazet Brother je bezproblémová a cenově co nejvíce dostupná. Černá, azurová, purpurová a žlutá inkoustová kazeta Brother LC229XLVALBP. Černá kazeta vytiskne 2 400 stran a barevné kazety vytisknou 1200 stran.

Více o tomto produktu ...

K dispozici v dalších barvách:

Originální inkoustové kazety LC229XLBK, LC229XLC, LC229XLM a LC229XLY v sadě LC229XLVALBP byly odborně navrženy tak, aby bez problémů spolupracovaly s tiskárnou Brother a poskytovaly vám co nejvyšší kvalitu tisku.

TZakoupením levnějších, neznačkových kazet můžete ušetřit peníze v krátkodobém horizontu, nejsou ale tak kompatibilní s vaší tiskárnou. Je možné, že používání neoriginálních a často podřadných produktů může způsobit problémy s tiskem a dokonce poškodit vaši tiskárnu - proč tedy riskovat?

Volbou originální sady inkoustových kazet Brother s vysokou výtěžností LC229XLVALBP zajistíte, že vaše tiskárna bude i nadále fungovat co nejlépe. Jakákoliv záruka, kterou máte danou zákonem nebo sjednanou nad tento rámec, pak zůstává platná. 

 

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek