Originální sada inkoustových kazet s vysokou výtěžností Brother LC229XLVALBP

Sada inkoustových kazet - černá, azurová, purpurová a žlutá Brother LC229XLVALBP. Kapacita každé kazety je 2 400 stran.

2 617,00 Kč včetně DPH 2 163,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod

Výměna originálních inkoustových kazet Brother je bezproblémová a cenově co nejvíce dostupná. Zakoupením vysokokapacitní sady LC229XLVALBP s černou, azurovou, purpurovou a žlutou kazetou LC229 si zajistíte nejkvalitnější výtisky z inkoustové tiskárny Brother.

Klíčové vlastnosti

  • Každá kazeta této sady má kapacitu 2 400 stran podle ISO/IEC 24711
  • Každá kazeta této sady má kapacitu 2 400 stran podle ISO/IEC 24711
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Přehled

K dispozici v dalších barvách:

Originální inkoustové kazety LC229XLBK, LC229XLC, LC229XLM a LC229XLY v sadě LC229XLVALBP byly odborně navrženy tak, aby bez problémů spolupracovaly s tiskárnou Brother a poskytovaly vám co nejvyšší kvalitu tisku.

TZakoupením levnějších, neznačkových kazet můžete ušetřit peníze v krátkodobém horizontu, nejsou ale tak kompatibilní s vaší tiskárnou. Je možné, že používání neoriginálních a často podřadných produktů může způsobit problémy s tiskem a dokonce poškodit vaši tiskárnu - proč tedy riskovat?

Volbou originální sady inkoustových kazet Brother s vysokou výtěžností LC229XLVALBP zajistíte, že vaše tiskárna bude i nadále fungovat co nejlépe. Jakákoliv záruka, kterou máte danou zákonem nebo sjednanou nad tento rámec, pak zůstává platná. 

 

Kompatibilní s

Kompatibilní tiskárny

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!