Originální inkoustová kazeta Brother LC227XLBK s vysokou výtěžností

Černá inkoustová kazeta Brother LC227XLBK s vysokou výtěžností. Černá kazeta vytiskne 1200 stran.

2 587,00 Kč včetně DPH

2 138,00 Kč bez DPH

Každá náplň vytiskne 1200 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC227XLVALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Každá náplň vytiskne 1200 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Zakupte tuto cenově výhodnou sadu originálních kazet Brother LC227XLVALBP a ušetřete. Sada obsahuje náplně LC227XLBK, LC225XLC, LC225XLM a LC225XLY s vysokou výtěžností. Pomocí této sady můžete snadno vyměnit jednotlivé inkousty s menšími výdaji, než kdybyste je koupili samostatně. A zároveň máte jistotu, že vaše tiskárna bude tisknout dokumenty v nejvyšší kvalitě.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Pokud chcete, aby vaše tiskárna Brother tiskla opravdu bezchybně, kupte si sadu inkoustů s vysokou výtěžností LC227XLVALBP.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní náplně, pouze originální inkoustové kazety v cenově výhodné sadě LC227XLVALBP jsou zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Tyto kazety s inkoustem s vysokou výtěžností byly vyvinuty tak, aby vydržely mnohem déle než standardní kazety – a zároveň samozřejmě nabízejí stejnou vynikající kvalitu.

Objednejte si ještě dnes sadu Brother LC227XLVALBP, která obsahuje kazety s černým (LC227XLBK), azurovým (LC225XLC), purpurovým (LC225XLM) a žlutým (LC225XLY) inkoustem, a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek