Sada originálních inkoustových kazet Brother LC129XLVALBP s vysokou výtěžností

Sada kazet Brother LC129XLVALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Jednotlivé barevné náplně potisknou 1200 stran; černá náplň potiskne 2400 stran.

2 803,00 Kč včetně DPH 2 316,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod
Kupte si výhodné balení LC129XLVALBP originálních kazet Brother a ušetříte. Obsahuje LC129XLBK, LC125XLC, LC125XLM a LC125XLY kazety s vysokým výtěžkem. Jednotlivé inkousty lze doplňovat samostatně dle potřeby. Díky tomu bude vaše tiskárna i nadále dosahovat co nejlepších výsledků.

Klíčové vlastnosti

  • Černá náplň vytiskne 2400 stran, ostatní náplně potisknou jednotlivě 1200 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Přehled

Všechny kazety Brother – včetně kazet v této sadě LC129XLVALBP – jsou důkladně testovány, aby byla zajištěna jejich maximální spolehlivost.

Tato cenově výhodná sada obsahuje čtyři náplně s vysokou výtěžností, které vydrží déle než standardní náplně – a zároveň samozřejmě nabízejí stejnou vynikající kvalitu.

I když jsou levné, neznačkové doplňovací sady široce dostupné, nejsou s vaší tiskárnou Brother kompatibilní. Při jejich použití se mohou vyskytnout problémy s kvalitou tisku i s činností tiskárny – a vyřešení těchto problémů může být někdy nákladné.

Díky originálním inkoustovým kazetám s vysokou výtěžností ze sady LC129XLVALBP bude vaše tiskárna pracovat tak, jak má. Z dlouhodobého hlediska představují tyto inkousty lepší hodnotu a současně máte pokaždé k dispozici působivě vytištěné dokumenty.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!