Sada originálních inkoustových kazet Brother LC1280XLVALBP s vysokou výtěžností

Sada kazet Brother LC1280XLVALBP s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem. Jednotlivé barevné náplně potisknou 1200 stran; černá náplň potiskne 2400 stran.

2 930,00 Kč včetně DPH

2 421,00 Kč bez DPH

Černá náplň vytiskne 2400 stran, ostatní náplně potisknou jednotlivě 1200 stran na základě normy ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální náplň Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

LC1280XLVALBP_main

Klíčové vlastnosti

  • Černá náplň vytiskne 2400 stran, ostatní náplně potisknou jednotlivě 1200 stran na základě normy ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Potřebujete náhradní inkoustové kazety? Ušetřete peníze a předejděte potížím, kupte si sadu kazet s vysokou výtěžností LC1280XLVALBP. Originální kazety Brother LC1280XLBK, LC1280XLC, LC1280XLM a LC1280XLY v této cenově výhodné sadě jsou zárukou fantastických výsledků a jejich náplň vydrží delší dobu.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Když je načase vyměnit v tiskárně inkoust, můžete se bez obav spolehnout na sadu inkoustů s vysokou výtěžností Brother LC1280XLVALBP. Máte tak jistotu, že vaše tiskárna bude vždy bez problémů fungovat a vaše výtisky budou dokonale čitelné.

Může být lákavé koupit levnější, neznačkový spotřební materiál. Mějte ovšem na paměti, že doplňovací sady a laciné inkoustové náplně mohou negativně ovlivnit kvalitu vašich výtisků. Jejich použití navíc může vést k dlouhodobému poškození tiskárny a znamená zneplatnění záruky.

Díky originálním kazetám řady LC1280XL s černým, azurovým, purpurovým a žlutým inkoustem s vysokou výtěžností bude vaše tiskárna pracovat tak, jak má. Z dlouhodobého hlediska představují tyto inkousty lepší hodnotu a současně máte pokaždé k dispozici působivě vytištěné dokumenty.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek